עיסוי,מסאז, טיפולי פנים,התעמלות פנים

תעמלות פנים,עיסוי,פילינג עיסוי,מסאז, הרפיה,פילינג עיסוי,מסאז, טיפולי פנים,פילינגוי,תרגילים עיסוי,מסאז, טיפולי פנים,עיסיים עיסוי,מסאז, טיפולי פנים,התעמלות פנים


לפני ואחרי

כתבות

ספרים

פנים אל פנים

אני לומדתהתעמלות פנים,מסאז


מתיחת פנים עצמית.

כתבה: ריבה קצב


העור שלנו ימשיך להראות צעיר עוד זמן רב , ויסתיר את השינוים בשרירים כמו שמיכה עבה העוטפת אותנו ועושה את הקווים רכים ומעוגלים . אך כשהעור יהפוך לדק ורפוי יותר (תתארו לעצמכם שאת השמיכה העבה החליפו בדקה ) אז תיראה התמונה האמיתית , תראה נוקשות בחלק מן השרירים רפיון באחרים , הקשרים ביניהם , כיסי הלימפה ... כל זה ביחד יוצר שקעים בחלקים מהפנים , בליטות בחלקים אחרים וקמטים . כל זה מצער מאוד...

המשך
הזמנה לחדר כושר קטן...לפנים

כתבה במגזין ''לבריאות'' 1.02.2010 : ריבה קצב


הפנים שלי החלו להזדקן בסוף שנות הארבעים שלי. הייתי מוכנה נפשית לניתוח, אבל רק נפשית, כיוון שלא היה לי כסף להליך כזה. חיפשתי כל מיני פתרונות יצירתיים שאוכל לעמוד בהם כספית וכך הגעתי לקורס התעמלות פנים. תוך זמן קצר הצלחתי לשפר את מראה הפנים שלי, עד כדי כך שאנשים שהכירו אותי טוב הפסיקו לזהות אותי. מאז אני מקדישה עצמי לנושא. עם השנים פיתחתי שיטה הכוללת עיסוי, הרפיה ותרגילים לפנים ולצוואר. קראתי לה "אם אין אני לי מי לי?", כיוון שכל אחד יכול לעזור לעצמו להרגיש ולהראות טוב בכל גיל.   
 
המשך

התחדשות בכל גיל

כתבה: מאשה מטיס שריד

 

בשנים האחרונות אנחנו שומעים הרבה את המושג "אנטי אייג'ינג". רופאים בכירים מתפרנסים יפה מאד מההבטחה ללחום בזיקנה, ולנצח במלחמה: הלקוחות שלהם יישארו צעירים לנצח, או לפחות כל זמן שאפשר לממן את הטיפולים בויטמינים, מינרלים, ניתוחים פלסטיים, הזרמת חמצן, ועוד ועוד ועוד.

לפעמים נדמה לנו שאת החסד הגדול הזה, את המתנה הגדולה הזו, של בריאות ונעורים, אפשר לקנות רק בכסף רב. אבל אם נעצור לרגע לחשוב, נראה שאת המתנה הזו של נעורים ובריאות הבטיח לנו אלוהים בחינם כבר לפני הרבה מאד שנים: "המשביע בטוב עדייך, תתחדש כנשר נעוריכי" (ספר תהילים פרק ק"ג פסוק ה). כלומר, הנעורים שלנו יכולים להתחדש כמו נשר שפורש כנפיים גדולות ומגביה לעוף, והכל מאותו אלוהים אחד שמשביע אותנו את כל הטוב שיש בעולמנו, ונותן את כל המתנות.

המשך


באיזה זווית נמצא הצוואר שלך ומה ההשלכות של זה?

ראש האדם שוקל כ 5 קילוגרם. אבל כאשר הראש מורכן, הלחץ על עמוד השדרה הצווארי מתחיל לעלות, בזווית של 15 מעלות, המשקל הוא כ-12 קילו, 30 מעלות - הוא 18 קילו, 45 מעלות, הוא 22 קילו, ו- 60 מעלות היא 27 קילו.

שימוש בטלפונים החכמים, הטבלתים ומחשבים הניידים – זה נטל, שמרגישים אותו מיליוני אנשים כל יום. למתח זה נתנו הגדרה חדשה של "צוואר טקסט"
זה יכול להוביל הידרדרות וניוון בעמוד השדרה, שחיקה ואפילו ניתוח.

המשך

 
עיסוי,מסאז, טיפולי פנים,קמטים